.

.

EuisdanAA 10pcs Црвено 10A Сечилото Стил Осигурач Замена за Автомобил Камион Мотоцикл(Reemplazo del fusible del estilo де ла hoja 10pcs rojo 10A para la motocicleta del camión del coche

EuisdanAA 10pcs Црвено 10A Сечилото Стил Осигурач Замена за Автомобил Камион Мотоцикл(Reemplazo del fusible del

DEN 1300.80
Залиха

Батерија : Не се Вклучени; Осигурач Струја : 10 A.Име На Производ : Автомобил На Ножот Осигурувачи; Материјал : Пластични,Метални.Боја : Црвена,Сребрена На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10 x Автомобил Сечилото Осигурувачи(Contenido del paquete : 10 fusibles де cuchilla де coche.Димензии : 17 x 11 x 3.5 mm/x 0.7 0.4 х 0,1 инчи(L*W*T)(Dimensiones : 17 x 11 x 3,5 мм / 0,7 x x 0,4 0,1 pulgadas (L * W * T).Euisdan AA 10pcs Црвено 10 A Сечилото Стил Осигурач Замена за Автомобил Камион Motorcycle They се брзо дејство, ножот-монтажа 10 A Автомобил Осигурувачи.Кој пластични домување со притисни-за лопата терминали.Дизајниран за auto, батерија и општи DC апликации.Овие Автомобилот Сечилото Осигурувачи се совршени за професионалци, DIYers, и повеќе.Тие се вклопуваат повеќето тип на осигурач носители или блокови.Опис на Spanish Reemplazo del fusible del estilo де ла hoja 10pcs rojo 10 A para la motocicleta del camión del coche Batería : нема incluida; Corriente del fusible : 10 ANombre del producto : Fusibles де cuchilla де automóvil; Материјал : plástico, metal Color : rojo, tono plateado Contenido del paquete : 10 fusibles де cuchilla де coche Dimensiones : 17 x 11 x 3,5 мм / 0,7 x x 0,4 0,1 pulgadas (L * W * T).

R

Избор на клиент