.

.

Виски Застрашувачки Камења Практични Преносни Вино Чилер Камења Погодно за Лице Користите за Паб Користат за Стилски(Сусам Бела, бела)

Виски Застрашувачки Камења Практични Преносни Вино Чилер Камења Погодно за Лице Користите за Паб Користат за Стилски(Сусам

DEN 448.56
Залиха

Природни виски застрашувачки камен, никогаш не се топи, не ќе се разредува mellow вкус.Природни saponite, кои може да се намали температурата на пијалаци, повеќе уникатен и стилски.Богата со минерали и трага елементи, добро за човечкото тело, безбедни и здрави.Лесно да се чисти и да работат, да го стави во фрижидер по чиста, кул за 2-3 часа или долг за користење во секое време.Совршен подарок за пиво, вино или пијалок љубовници.Погоден за домашни, кафуле, паб клуб, партијата и на други места. 1. Природни виски застрашувачки камен, никогаш не се топи, не ќе се разредува mellow вкус.2. Природни saponite, кои може да се намали температурата на пијалаци, повеќе уникатен и стилски.3. Богата со минерали и трага елементи, добро за човечкото тело, безбедни и здрави.4. Лесно да се чисти и да работат, да го стави во фрижидер по чиста, кул за 2-3 часа или долг за користење во секое време.5. Совршен подарок за пиво, вино или пијалок љубовници.Погоден за домашни, кафуле, паб клуб, партијата и на други места.6. Ладење, без да се топи, тоа го задржуваат оригиналниот вкус на пијалоци или вина.

R

Избор на клиент