.

.

PREXISO 3-во-1 Инфрацрвен Термометар Мини -40℉-932℉ Дигитални Ласерски IR Температура Hygrometer Индустриски , Не-Контакт Џеб Рачни Pyrometer ДС 12:1, Боја LCD за Дома, Готвење, Гума, Пол?

PREXISO 3-во-1 Инфрацрвен Термометар Мини -40℉-932℉ Дигитални Ласерски IR Температура Hygrometer Индустриски ,

DEN 575.76
Залиха

Мини Дизајн, Тој е еден од најнапредните минијатурни ласерски инфраред термометри произведени денес.Не-Контактирајте со Мерни : PREXISO мини рачни инфраред температура да ви стојат подалеку од топлина или други мерење на предмети; растојанието место сооднос е 12 : 1, што значи дека може да се измери целна во поголеми растојанија со не-контакт за да се избегне ризикот на контакт, безбеден и сигурен.Изградена во ласерски совети точно да имаат за цел, која може да го вклучите/исклучите црвена точка слободно база на дела.Laser : Класа 2, максимална ласерски излез

R

Избор на клиент