.

.

#N/A Тиква Отвор погоден за носене Игла Pin Перница за DIY Шиење Занает - Сина

N/A Тиква Отвор погоден за носене Игла Pin Перница за DIY Шиење Занает - Сина

DEN 191.76
Залиха

Совршен подарок за шиење ентузијасти, почетници,crafters и така натаму.Врвка за околу погоден за носене, safty и лесно да се носат.Прекрасна во облик на тиква, атрактивна и око-фаќање.Сосема нов и висок квалитет.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Прекрасна во облик на тиква, атрактивна и око-фаќање - Отвор погоден за носене, safty и лесно да се носат - Совршен подарок за шиење ентузијасти, почетници,crafters и така натаму.Спецификација : - Материјал : Памук - Size : Прибл. 8.7 x 3.1 cm / 3.42 x 1.22 inch Package Вклучува : 1 Парче Pin Cushion Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент