.

.

YANCAI Pimple Попер Алатка, Blackhead Смена, Брзо и Лесно Отстранување на Мозолчиња, Blackheads, Zit Отстранување, Челото, Лицето и Носот Употреба(Розева)

YANCAI Pimple Попер Алатка, Blackhead Смена, Брзо и Лесно Отстранување на Мозолчиња, Blackheads, Zit Отстранување,

DEN 83.28
Залиха

МУЛТИ FUNCITION СЕТ : Постојат четири алатки во собата, можете да се знае употребата на секое средство јасно од дијаграмот се предвидени.АНТИ-АЛЕРГИСКИ ДИЗАЈН : На pimple попер алатка дизајнирана со electroplated игла и нерѓосувачки челик, тоа нема да предизвика осетливост на прашања.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ РАЧКА : Овие blackhead extractor алатка се користи против пролизгување се справи со дизајн ви помогнат подобро да го контролирате притисокот за време на употреба, обезбедување на секој чекор може да се направи со извонредна контрола и прецизност да се избегне оштетување на кожата.ЛЕСЕН ПАКЕТ : Нашата pimple extractor алатка collectted во една кутија, го задржува алатки за безбедно, уредно и тие се спакувани за складирање и носат удобно.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : Ние ви препорачуваме да користите blackhead смена по акни доволно зрели, и ве молиме да ги избрише сите алатки со триење на алкохол пред и по секоја употреба.Боја : Розова,жолта,црна,green Package содржи : 1 Постави *Кожата Клип Kit Size : Како shown Product Тип : Кожата Клип Kit Material : Нерѓосувачки Steel Description : 1.Совршено погодна за отстранување на акни, whiteheads, blackhead, pimple и pustule.2.Мали и преносливо, компактни димензии, лесна за употреба.3.Издржливи и тешко носи.4.Анти-алергиски, се безбедни за употреба.5.Лесно стерилизирате и се чисти со алкохол пред / по употребата.6.Лесно да се носат.

R

Избор на клиент