.

.

HAYEAR HD CCD COMS 1200TVL BNC Излез Пристаниште Индустрија Дигитален Микроскоп C-Планината Камера со 100V-240V Напојување

HAYEAR HD CCD COMS 1200TVL BNC Излез Пристаниште Индустрија Дигитален Микроскоп C-Планината Камера со 100V-240V

DEN 2639.76
Залиха

Сензор : CCD,1/3 инчи, со Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики.Индустрија CCD Камера.Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било BNC следи или Проектор. 1200 линии Дефиниција ; ние ќе испратиме PAL или NTSC според вашата земја тип, ако имате посебни барање pls контактирајте со нас однапред.Спецификација : Карактеристики : Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики Авто ИРИС 1200 линии Дефиниција (PAL default, Ако треба NTSC, ве молиме оставете забелешка!) Индустрија CCD Камера.Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било BNC следи или Проектор.Ние продаваме на многу индустриски фабрика, потоа делата може да се види проблеми директно во Мониторот.Спецификација : Сензор : CCD,1/3 инчен Полна Резолуција : 1280pixels x 1024pixels 1200(TVL) линии Дефиниција Sony Сензор Баланс на Белата боја : Автоматски Боја : Боја BNC Излез Напојување од 12 V DC адаптер за Големината на камерата тело : 7cm x 5cm x 5cm Нето тежина : 218g Сите метална школка Пакет, вклучувајќи : 1 x 1200 TVL BNC Микроскоп Камера Тело 1 x 100 V-240 V напојување.

R

Избор на клиент