.

.

Моќ Рамнотежа Силикони Wristband Жолта/black - СРЕДЕН

Моќ Рамнотежа Силикони Wristband Жолта/black - СРЕДЕН

DEN 220.80
Залиха

Ја Подобрува Еластичноста.Подобра Рамнотежа.Повеќе Мускулна издржливост.Се носи од страна на многу про спортисти.Зголемен Core Сила. *Перформанси технологија која користи holograms вградени со фреквенции кои реагираат позитивно со твоите телото природна енергија полето * Кога холограмот доаѓа во контакт со вашите телото енергетско поле, тоа им овозможува на вашето тело за да комуницирате со природни, корисни фреквенција зачуван во рамките на времето што резултира со подобрување на протокот на енергија низ телото * Помага да се промовира баланс, сила и флексибилност * Направен да трае, 100% Хируршки Одделение Силиконски wristband може да оди каде што не * Направени со рашири функција која се протега лесно над вашата рака, ќе љубов на стилот и удобност тоа обезбедува * Заврши со два Моќ Рамнотежа holograms *.

R

Избор на клиент