.

.

N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Еднорог Ѕвезди Постер Starlight Ватенка Облека Организатор Декорација На Простор Saver Патент Се Движат Tote

N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Еднорог Ѕвезди Постер Starlight Ватенка Облека Организатор

DEN 479.52
Залиха

❀【Голем Капацитет】големината на чување торба за облека е 27.6x19.7x11inch, што е доволно голем да ги чува сите работи што сакате да се стави, како што се зима јоргани, тенка јоргани, перници, кукла облека, џемпер, утешителот, итн. ❀【Високо-квалитетни Материјали】Оваа складирање торба за облека е направен од високо-квалитет најлон, што не е лесно да рипувате дури и по повторна употреба, и е лесно да се чисти и да се свитка.Складирање торба за облека има висок носивоста дека е издржлив. ❀【Здрав Справи со】Оваа складирање торба за облека усвојува засилен шиење на рачка, која може да се врши и не е лесно да се скршени во текот на движи процесот. ❀【Уредно Чување】складирање торба за облека има транспарентен страна каде што ќе можете место картички, па можете да го најдете она што го сакате без отворање на тоа, кој е лесно да го решите, продавница, удобен и лесен за употреба. ❀【Одлична Услуга】Ако имате било какви прашања во врска со нашите складирање торба, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил во секое време.ние ќе ви даде нашиот одговор во рок од 24 часа.Здрав голем капацитет Еднорог Ѕвезди Постер Starlight складирање торба Се сеуште проблематичен со неуредна работи?Се уште се загрижени за огромна сума на работите што не може да се одржи, кога ќе се движи?Ајде да ги разгледаме во нашата најмногу грижете се-слободен ватенка складирање торба!Предност Штити вашите предмети од нечистотија и вода.Транспарентен пвц странични џебови направи вашиот складирање повеќе погодно.Голем капацитет ватенка складирање бин им овозможува на вашите омилени предмети да се чуваат, заштеда на простор во вашата соба.Применливи Места Можете да го користите кога сте кампување, се движат, или на патување.Можете да го користите како подарок за вашето семејство и пријатели.Можете да ги зачувувате товар duffel џамбо, ќебе, кукла облека, перница, ќебе, облека, џемпер, утешителот и други предмети што сакате да ги зачувате во плакарот, спална соба, под кревет, утешителот, спална соба, постелнина.

R

Избор на клиент