.

.

RAPOO N100 Жичен Глувчето, Corded USB Глувчето за Mac или Windows КОМПЈУТЕР, Лаптоп/Desktop, на Десната или Левата Рака се Користи, Бело

RAPOO N100 Жичен Глувчето, Corded USB Глувчето за Mac или Windows КОМПЈУТЕР, Лаптоп/Desktop, на Десната или Левата

DEN 239.76
Залиха

Висока резолуција, моќен 1600 DPI оптички сензор за прецизна контрола на курсорот.Plug and Play : Поврзете го вашиот компјутерски глушец со USB-кабел и започнете веднаш.Ергономски дизајн, погоден за лево и десно раце корисници.Идеален за канцеларијата и домот за статистика. 3 копчиња вклучувајќи не се лизга 2 D дојдете тркала за прецизно и без грешки лизгање.Системски Побарувања : Windows, Mac. 3 Копчето Жичен глувчето.Нема возачот е потребно-приклучок и да си одат.Не батеријата е потребно, никогаш не се загрижени за исклучување.Полна Големина.Удобно, ambidextrous форма и да се чувствува добро.погодно за двете лево и десно раце.High-definition-1600 DPI следење на моторот.Уживајте одговорен и мазна курсорот контрола со 1600 DPI high-definition оптички следење на моторот.

R

Избор на клиент