.

.

CoolJewelry Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Љубов Мачка Шепи Locket Животинско Pendant со 12 Рефил Влошки

CoolJewelry Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Љубов Мачка Шепи Locket Животинско Pendant со 12 Рефил

DEN 239.76
Залиха

Ароматерапијата карактеристики : ставете го во вашиот омилен етерични масла.Каде и да одите?Што ви се прави?Тоа може да ви помогне да се олесни секојдневниот стрес, да се релаксираат вашиот нервозни и вознемирени расположение, и да го подобрат вашето внимание.Можете да уживате во ароматерапијата во секое време.Единствени моден дизајн : Етерично масло ѓердан има модерен дизајн, популарна резба модели, магнетна брава дизајн, е поставен накит ѓердан.Најдобар Подарок : Ароматерапијата ѓердан се идеални подароци за мајки, баби, ќерки, сопруги, љубовници, сестри, тетки и пријатели на Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, роденден, годишнина, Денот на Благодарноста, церемонијата или други фестивали.Лесен за користење : Постојат неколку различни бои перат влошки, 3-5 капки омилено етерично масло на подлога, се стави во кодот.Кога чистење, нежно избришете го хривнија брава со алкохол, а потоа исплакнете на подлога со чиста вода и исушете ја.Квалитетен материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, анти-бледнее, зелена и безбедна, ќе не има несакани ефекти врз телото.Ароматерапијата Ѓердан предности : 1.Каде и да одите?Кога?Ароматерапијата ѓердан може да помогне во олеснување на стрес и замор во секое време и насекаде.Тоа може да се опуштите вашето тело и ум и да бидете среќни. 2.Популарната дизајн, шарени рефил влошки, можете да одговара на било какви облека. 3.Прекрасен подарок за жените и девојките на родендени, Божиќ и Денот на Вљубените. 4.Strongclosures и цврсти назад осигура дека никогаш не треба да се грижите за добивање масло на вашата облека. 5.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, многу солидна и indurate, вие не мора да се грижите за неговите проблеми со квалитетот. 6.Ние ви препорачуваме, еден етерични масла за едно време, за да се избегне вкусот и мирисот мешање.

R

Избор на клиент