.

.

huxa 1M,Виолетова,Јога Отпор Бенд, Прилагодлив Ремени, Половината Нога, Салата се Протега Појас, Јога која се Протега за Сила за Обука, Танц Пракса, која се Протега

huxa 1M,Виолетова,Јога Отпор Бенд, Прилагодлив Ремени, Половината Нога, Салата се Протега Појас, Јога која се Протега

DEN 168.00
Залиха

Останете здрави : се Протега бендови можат ефикасно да се подобри мускулите, физички функција и флексибилност.Ако го правиме овие вежби редовно, можете да се задржи здрав.Земете го со вас : Лесни и мал во големина, тоа може да ги исполни народи потребите за мускулите за обука во секое време, насекаде, особено оние кои често одат оу.Прилагодлива должина : Протегала со 1 M должина, исто така може да биде укината за употреба, која може слободно да се прилагоди за да се задоволат различните потреби за време на вежбање и јога.Флексибилни и издржливи-на еластична бенд е направена од еколошки гумени, исто така е многу Мек, флексибилен, носат-отпорни и воздух-тесни, што е повеќе издржливи.Погоден за голем број на обуки-само се прилагоди на позицијата на појас да се заврши различни тело мускулите обука, како што, Нозе и Задник Вежба, Сила за Обука, физикална Терапија, Пилатес Дома, Салата, Денс Студиото.Опис : совршен подарок за тоа фитнес, балетски, танцови, или јога фан во вашиот живот.Спецификации : Точка Име : Јога Отпор Band Material : Rubber Specification : 1000mmx150mmx0.35mm Color : сина, виолетова, розова, жолта, green Applicablescenarios : фитнес опрема, спортски тренд, фитнес и телото убавина,огромен предизвик, место за забава опрема, танц sports Package се Вклучени : 1* јога појас.

R

Избор на клиент