.

.

Linenspa Ортопедски Гел Мемориска Пена Коленото Перница за Странични Прагови-Назад, Нога, Колковите, Зглобовите, Бременост, Ишијас Болка

Linenspa Ортопедски Гел Мемориска Пена Коленото Перница за Странични Прагови-Назад, Нога, Колковите, Зглобовите,

DEN 575.76
Залиха

Ергономски hourglass форма е дизајниран за совршено лулка на нозете, додека спиеш за да го усогласи ' рбетот и додадете потребна поддршка.Перницата е направен од високо-густина удобност пена и контура мемориска пена што калапи за вашите индивидуални облини додека гел infusions помогне да се фати и веднаш исчезнува топлина.Оваа перница е совршен за оние кои бараат да се ослободат назад нога колкот и болки во зглобовите исто така е совршена удобност агент за бремени жени.Zippered поклопецот е супер мека и пријатна со противалергиски дише дизајн плус тоа е лесно пренослив и машина перат.Перница мерки 10 x 8 x 6 инчи и доаѓа компресирани за лесно превозот и испорака.Ако сте во потрага за една работа да се земе вашиот сон од парична казна до фантастични тогаш ќе го најде тоа Linenspa Гел Мемориска Пена Коленото Перница е совршен hourglass форма на слајд дискретно меѓу колената за само точниот износ на дополнителна поддршка Се ослободат од досадни задната нога колкот и болки во зглобовите со земање на ова патување-големина перница со вас каде и да одите Плус тоа се усогласува вашиот ' рбет за подобро држење на телото додека спиеш Не се ограничи на оваа перница за еднократна употреба, иако со различни користи оваа перница може да се направи речиси секој сон позиција удобно Со гел-исполнет мемориска пена за да помагаат во регулирањето на температурата и супер меки отстранлив капак оваа перница дефинитивно ќе стане брзо семејство омилени.

R

Избор на клиент