.

.

AMLESO Тиква во Облик на Pin Перница Комбинација Pin Носителот DIY Шиење Занаети - На Кол 6cm

AMLESO Тиква во Облик на Pin Перница Комбинација Pin Носителот DIY Шиење Занаети - На Кол 6cm

DEN 191.76
Залиха

ЦЕЛОСНО ПОМЕСТЕНА PINCUSHION ЗА ШИЕЊЕ : тиква во облик на иглички перница густ и исполнет со висока густина полиестер баласт да се одржи долго иглички и игли уште и да остане безбедно.РАКА PIN ПЕРНИЦА СО WRISTBAND : Секој pincushion доаѓа со еластична wristband за полесно шиење и quilting.Врвка за околу pincushion може да им помогне на слободни вашите раце и за подобрување на работа ефикасност, заштеда на време да се одржи и да се најде на перница иглички.ГРОЗДОБЕР PINCUSHION ЗА ВЕЗАНА : pincushion, направен од 100% памук ткаенини со различни цветни печатење за школка и 100% полиестер рециклирани памук за пополнување.Голема алатки за шиење декорација, занаети, corsages, украси, крос-stitched вез, итн.МОРА да се ИМА ДОДАТОК ЗА DIY КОЛЕКЦИИ : Секоја pin перница доаѓа со бисер копчето декорација за да се создаде добар дар избор за девојки кои се љубители на везана.Опис : - ГРОЗДОБЕР PINCUSHION ЗА ВЕЗАНА : pincushion, направен од 100% памук ткаенини со различни цветни печатење за школка и 100% полиестер рециклирани памук за пополнување. - РАКА PIN ПЕРНИЦА СО WRISTBAND : Секој pincushion доаѓа со еластична wristband за полесно шиење и quilting.Врвка за околу pincushion може да им помогне на слободни вашите раце и за подобрување на работа ефикасност, заштеда на време да се одржи и да се најде на перница иглички. - ЦЕЛОСНО ПОМЕСТЕНА PINCUSHION ЗА ШИЕЊЕ : тиква во облик на иглички перница густ и исполнет со висока густина полиестер баласт да се одржи долго иглички и игли уште и да остане безбедно. - МОРА да се ИМА ДОДАТОК ЗА DIY КОЛЕКЦИИ : Секоја pin перница доаѓа со бисер копчето декорација за да се создаде добар дар избор за девојки кои се љубители на везана. - Голема алатки за шиење декорација, занаети, corsages, украси, крос-stitched вез, итн.Спецификација : - Материјал : Памук - Кол Големина : 6cm/2.36 инчен, Еластична Бенд Ширина : 0.6 cm/0.24 inch Package Вклучува : 1 Парче Pin Cushion Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. (1 инч = 25.4 mm)Производ во боја може да се разликува малку од она што се појавува онлајн поради следи разлики.

R

Избор на клиент