.

.

Kanga Грижа Лил Learnerz Тоалет Обука Панталони, Клајд & Платина, Мали

Kanga Грижа Лил Learnerz Тоалет Обука Панталони, Клајд & Платина, Мали

DEN 671.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големини се движи одговара на околу 15 - 65+ lbs.Карактеристики IMWET TECHNOLOGYwhich им овозможува на вашите деца се чувствуваат тие се влажни, додека содржи несреќа во панталони.Водоотпорен школка, абсорбента quilted јадро, мека противалергиски внатрешниот.XS / S големини функција страна-snap функција за лесно отстранување со несреќи.Достапни големини : XS, S, M, L, XL.Лил Learnerz се тука за да им помогне на вашето дете хит на следниот чекор - медиокритет тренинг!Кога вашиот малку е подготвен да ја напушти пелени зад себе, но сепак е потребна помош и заштита, Лил Learnerz ќе стане дека од суштинско значење за помош.Лил Learnerz изгледа како голема дете долна облека и да дојде во повеќе забава отпечатоци и различни комбинации на бои.

R

Избор на клиент