.

.

Tzou Аквариум Површината Филм Skimmer Смена-Масло Филм Смена Skimmer Филтер за Риба Сад Аквариум

Tzou Аквариум Површината Филм Skimmer Смена-Масло Филм Смена Skimmer Филтер за Риба Сад Аквариум

DEN 623.76
Залиха

★Практична настава : напредни три-чекор филтрација биолошки и механички филтрација.Кутијата содржи активна high-одделение филтер сунѓерот и биолошките медиуми, кои може да се користи за масна масло, ефикасно отстранување на површината филм, најдобар протеини сепаратор. ★Прилагодливи : Напон : AC 220-240 V 50 Hz (ве Молиме имајте на ум : овој напон е само се применуваат на 220-250 V земји/региони.Тоа не е применливо да 110 V земји/региони како што се сад и Канада.Ве молиме потврдете пред купување.Ви благодариме.) Погоден за аквариуми на различни височини.Кутијата може да бидат земени одделно, што го прави полесно да се чисти. ★Тивко : Ќе може да се прилагоди на проток на вода по желба.Со вода штекер дизајн, дури и ако риба резервоарот е во спалната соба, тоа е многу тивок и не ќе влијае на спиење квалитет. ★Максимален проток : 300 L/H, максимален пренесување лифт е 0.75 m, може да се користи во аквариум, риба резервоарот и желка резервоарот со 20-50 литри филтрација систем. ★Уживаат поддршка на 12 месеци гаранција и 24 часа професионална услуга по продажбата, 1 КОМПЈУТЕР (со исклучок на другите додаток демонстрација на сликата).Опис : Предмет Тип : Површината на Протеини Skimmer Модел : JY-03 Материјал : Пластични Боја : прикажува како слика Напон : AC 220-240 V 50 Hz (ве Молиме ИМАЈТЕ на ум : Овој напон се применува само на напон од 220-250 V земја, не се однесува на 110 V напон земја како сад и Канада, ве молиме потврдете јасно пред купување, ви благодарам.) Моќност : 5 W Max Испорака Лифт : 0.75 m Max Проток : 300 L/H Големина : 15.5 cm*4.8 cm*4cm/6.10 во*1.89 во*1.57 во(Прибл.) Кислород порта надворешниот дијаметар : 8mm/0.31" (Прибл.) Моќ Кабел Должина : 140cm/55.12" (Прибл.) Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)Точка Тип : Површината на Протеини Skimmer Модел : JY-02 Материјал : Пластични Боја : прикажува како слика Напон : AC 220-240 V 50 Hz (ве Молиме ИМАЈТЕ на ум : Овој напон се применува само на напон од 220-250 V земја, не се однесува на 110 V напон земја како сад и Канада, ве молиме потврдете јасно пред купување, ви благодарам.) Моќност : 3 W Max Проток : 300 L/H Големина : 3.5 см*4.5 cm*16cm/1.38 во*1.77 во*6.30 во (Прибл.)Пакување листа : 1*Filter Notes : 1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.

R

Избор на клиент