.

.

Qewmsg Божиќ Декорација за Дома Вратата Дедо Снешко Гарланд Дрво Ch

Qewmsg Божиќ Декорација за Дома Вратата Дедо Снешко Гарланд Дрво Ch

DEN 311.76
Залиха

Двете страни се изшкуркан со мазна завршница подготвени да се наслика, декорација, дамка, или едноставно да се напушти и едноставно.Еко-пријателски дрвен материјал, безбедно и здраво за внатрешна употреба, елегантна и убава.Парична казна Изработка, нежен оформена и Божиќ стил шема, и ги красат вашата елка или дома.Специјално дизајнирани за Божиќ, која ќе додадете повеќе одмор атмосфера на вашиот фестивал.Оваа убава дрвена pendant е погодна за многу прилики, како што се барови, дома, ресторани итн.Карактеристики : Материјал : Wooden Color : Wood Size : 20.7cm X18cm X2.5cm Package се Вклучени : 1 x Дрвени Pendant Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

R

Избор на клиент