.

.

XIONGGG Заварување Ракавици Топлина Искра Отпорни Трајни Жито Кожни Ракавици со Засилен Дланка & Палец, за Камин, Грил

XIONGGG Заварување Ракавици Топлина Искра Отпорни Трајни Жито Кожни Ракавици со Засилен Дланка & Палец, за Камин,

DEN 1864.80
Залиха

* Висок Квалитет на Материјалите : Нашата градинарство ракавици е направен од висок квалитет на Овци Кожа да ви дава врховниот Издржливост и пункција отпорни својства.Заштитете го вашиот лактите од трње и гребнатини. * Shirred Зглоб Унисекс за мажите и жените, се вклопат за повеќето од луѓето кои носат.Оваа безбедносни ракавици совршен за многу различни задачи во целиот дом и во градина, погоден за средување на рози, кастрење свети грмушки, бери грмушки, итн, идеален градинарство подарок за градинар.Пакетот Вклучува : 1-Пар Градинарство Ракавици.

R

Избор на клиент