.

.

Заградата Сместување Клешти, Стоматолошки Нерѓосувачки Челик Заграда Сместување Tweezer Ортодонција Forcep Клешти Алатки

Заградата Сместување Клешти, Стоматолошки Нерѓосувачки Челик Заграда Сместување Tweezer Ортодонција Forcep Клешти

DEN 210.96
Залиха

Преносливост : ортодонскиот пинцети се високо полирани да се направи со помош на пинцета убава и отпорни на корозија.Сеопфатна употреба : стручни забни протези, висока прецизност, голема флексибилност, тоа е добра алатка за стоматолози.Високо-квалитетни материјали : Ортодонтски клешти се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, силни и издржливи, не е лесно да се скрши.Функција : Стоматолошки пинцети да може ефективно да се подобри ефикасноста на работата на стоматолози, да се олесни страдањето на пациентите, како и подобрување на ефектите од третманот.Интимни дизајн : таписерии изработка, едноставен изглед, добар рака чувствуваат, лесно за стоматолози да ја користите.Спецификација : Предмет Тип : Заградата Сместување Tweezer Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Користи : Помошни алатка за стоматолог заградата сместување Пакет Листа : 1 x Tweezer.

R

Избор на клиент