.

.

0.305-32 (.305x32) ХСС Допрете - Schrader вентилот на Гумата Матични Допрете - Вклучува Случај

0.305-32 (.305x32) ХСС Допрете - Schrader вентилот на Гумата Матични Допрете - Вклучува Случај

DEN 359.76
Залиха

0.305-32 ХСС Допрете.Стандард Schrader вентилот на Гумата Матични Нишка (надвор).High Speed Челик.Вклучува Snap Затворен Случај.305x32 high speed челик допрете.Овие се квалитетни 3-Flute High Speed Челик чешми и најчесто се користи за Schrader вентил апликации.Ова е тема на огромното мнозинство на вентил произлегува за речиси сите тркала апликации (надвор нишка на вентил матични).Оваа допрете бродови во snap затворени јасно допрете случај за складирање.

R

Избор на клиент