.

.

Diidmo Airpods Случај Меки Силиконски AirPods 2 &1 Кожата Случај Покрие Заштитни Случај со Keychain Безжични Полнење Случај Јасно Цвет Фокс AirPods Додатоци Колекции- [Предните LED Вид?

Diidmo Airpods Случај Меки Силиконски AirPods 2 &1 Кожата Случај Покрие Заштитни Случај со Keychain Безжични Полнење

DEN 167.76
Залиха

САМО Компатибилни со Apple Airpods 2 &1 Безжични Полнење Случај.Јасно Цвет Фокс Air Pods случај Додатоци Колекции моделот е креиран и дизајниран исклучиво, модерен модели се популарни.На Airpods случај се направени од меки силиконски материјал, кој може да се заштити вашиот слушалки 360 степени од скршени.Има keychain додаток за да се спречи загуба, и може да се закачи на вреќа како украс.Транспарентен материјал може да се обрне внимание на статусот на полнење во секое време.Diidmo Air Pods 2 &1 Безжични Полнење Case Color : clear Pattern : Цвет Fox Material : Мека Silicone Individual пакет,само компатибилни со Airpods 2 &1 Случај,360 полно тело, заштитна,со Keychain,предните LED Видливи.

R

Избор на клиент