.

.

3 ПАКЕТ 3.3 Коса Ноктот Клипови Nonslip Желка Банана и Косата Клипови за Жени, Девојки Тенка / Густа Коса (Леопард Печатење)

3 ПАКЕТ 3.3 Коса Ноктот Клипови Nonslip Желка Банана и Косата Клипови за Жени, Девојки Тенка / Густа Коса (Леопард

DEN 143.76
Залиха

⭐ Стил : Fahion Дизајн ноктот коса клипови со Леопард Печати, не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен. ⭐ Материјал : губење на ноктот банана клипови се изработени од акрилни смоли и легури,силен и издржлив материјал прави многу убава. ⭐ Не се Лизга Губење на Ноктот : Дизајниран со не се лизга заби, кои во голема мера може да се одржи без оглед на дебели или тенки влакна цврсто, нема да падне лесно, и не боли вашата коса.Без комплицирани чекори, само пресврт на вашата коса, користете го ноктот за да се одржи и на цврст стисок не ќе падне од вашата коса. ⭐ Подароци за Жени : Моден дизајн,желка коса клипови се погодни за сите жени.Тоа е специјално дизајнирана за одредување на коса и таа се чувствува удобно.Совршен роденден подароци, Божиќ подарок, Ден на мајката подарок, Денот на Вљубените подароци и така натаму. ⭐ Customer Service : Ако нашата коса клипови има било какви дефекти надомести,ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе го реши вашиот проблем брзо!Повеќе коса клипови во Huladywig е продавница.Забите дизајн во голема мера може да се справи со што и дебели или тенки влакна.Доволно долго клипови за коса ќе се одржи цврсто, совршен за дебели, тенки, кадрава или права коса.

R

Избор на клиент