.

.

CHICIRIS Tripod Јака, Леќи на Камерата Јака Прстен Леќа Јака Прстен, Алуминиум Легура за Почетници

CHICIRIS Tripod Јака, Леќи на Камерата Јака Прстен Леќа Јака Прстен, Алуминиум Легура за Почетници

DEN 616.80
Залиха

Алуминиум Легура Изградба, Anti Rust И Лесни, За Да Ги Користите.Погоден За Nikon 80?200 Mm F2.8 Afs Леќа. ?Внатрешен Дијаметар 81 Mm, Силна Компатибилност, Лесно Да го Инсталирате, Со Одредување на Завртка Студ И Лесен За Употреба.Убав Додаток За Фотографија Љубовници, Со Што Ќе Се Подобри Снимање Искуства. ?Тоа Ви Помага Да Се Поправи И Биланс На Вашиот Теле Леќа Која Е Тешка Или Долго Виси Надвор Пред Камерата.Погоден За Nikon 80-200 Mm F2.8 Afs Леќа.Алуминиум Легура Изградба, Anti Rust И Лесни, За Да Ги Користите.Внатрешен Дијаметар 81 Mm, Силна Компатибилност, Лесно Да го Инсталирате, Со Одредување на Завртка Студ И Лесен За Употреба.Тоа Ви Помага Да Се Поправи И Биланс На Вашиот Теле Леќа Која Е Тешка Или Долго Виси Надвор Пред Камерата.Убав Додаток За Фотографија Љубовници, Со Што Ќе Се Подобри Снимање Искуства.

R

Избор на клиент