.

.

Милвоки.со 48-89-1765 Кобалт Пресврт Вежба Малку во 1/4.

Милвоки.со 48-89-1765 Кобалт Пресврт Вежба Малку во 1/4.

DEN 191.76
Залиха

1/4 во.дијаметар, Jobbers должина.Кобалт, вежби лесно низ тешки легури.Абразивни и отпорни на топлина.Тешки-должност 135 степен сплит точка за лесен почеток на хард материјали.Опис на производот Милвоки.со 48-89-1765 Кобалт Пресврт Вежба Малку во 1/4.Од Производителот Милвоки.со е Кобалт Jobbers Должина Пресврт Вежба Битови вежба лесно низ тешки легури како што се термички обработени материјали, од не ' рѓосувачки челик и титаниум.Овие делови имаат тешки-должност 135 степен сплит точка за лесен почеток на хард материјали.Еден по пакет.

R

Избор на клиент