.

.

Сина Справи со Четка со Поединечно Завиткани, 6.9 Инчен Еднократна Четка за заби Multipack за Бездомници, Хотел, Кампување и Патувања (50 Парчиња)

Сина Справи со Четка со Поединечно Завиткани, 6.9 Инчен Еднократна Четка за заби Multipack за Бездомници, Хотел,

DEN 419.76
Залиха

Multipack четка одличен за домашна употреба, гости, училиште, патување, кампување, планинарење, во текот на ноќта лица и бездомници toiletries care пакети.Удобен и издржливи, направени од премиум пластика, 6.9" (17.5 cm) во должина, 0.3 оз (8.5 г) во тежина, трајни и издржливи за да го користите траат со месеци.Мека наежвам четки помогне во чистење на забите и јазикот, да ги задржи вашите усни остане чиста и удобно, и да се намали орален проблеми.Поединечно завиткани обезбедува четка за заби е хигиенски, чисти и неискористени.Можете да ја достави до вашите клиенти со доверба.Економски цени да донираат за добротворни цели, црква групи, бездомници засолништа, олеснување организации, и повеќе.Пакет : 50 компјутери четка со поединечно wrapped Color : сина handle Size : и 17,5 см (6.9 инчи)Тежина : околу 8.5 g (0.3 мл)Материјал : премиум BPA free plastic Features : 50 компјутери четка за заби помош 50 бездомници потреба Удобно се справи со доволна должина и дебелина, трајни и издржливи за да го користите за долго време, Одличен за домашна употреба, работа, патување, канцеларија, училиште, кампување, планинарење, во текот на ноќта лица и бездомници toiletries care пакети Одделни пакување обезбедува хигиенски исправна и чиста четка за вашите гости, клиенти и други примачи Запечатени транспарентен пакување прави чување и транспорт лесно, не се грижите за четката се контаминирани Мека наежвам четки им помогне исчисти забите, и да ја задржите вашите усни чиста и удобно и Покрај тоа што за еднократна употреба нашите четки за заби се дизајнирани да траат со месеци.

R

Избор на клиент