.

.

ploon Накит за Подарок Кутија Ѓердан Кутија за Предлог Свадбена Церемонија Роденден, Годишнина

ploon Накит за Подарок Кутија Ѓердан Кутија за Предлог Свадбена Церемонија Роденден, Годишнина

DEN 267.36
Залиха

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Композитни материјали.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 8.86*2.20*1.50 инч, грешка е за 0.39 инч.Накит кутија, не може да се користи на дневна основа или да се прикаже во продавница, но исто така и совршен туристички придружник.Тоа е исто така висока-крај подарок кутија за мајки, девојки, сопруги, ќерки, колеги, пријатели или некој друг.Специјалната жена во вашиот живот.Опис на производот : Пакетот вклучува : 1 pc Material : Композитни material Size : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 8.86*2.20*1.50 инч, грешка е за 0.39 inch Color : Црвена Роза.

R

Избор на клиент