.

.

ADDIS Комерцијални Крпа Четка Refills, Жолта

ADDIS Комерцијални Крпа Четка Refills, Жолта

DEN 337.92
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Разноврсна крпа насоки.Долги, густи абсорбента крпа насоки.Кодовите за боја за хигиена употреба.Завртки врз справи.Направени од рециклирани крпа.ADDIS Комерцијални Крпа Четка Рефил во Жолта.

R

Избор на клиент