.

.

Nexxa-Нула Зрачење USB Креативни Арома Масло Diffuser Мини Преносни Ароматерапијата Арома Магла Создателот Мирис Овлажнител Воздух Два Прочистувач,Боја Може да се Разлик?

Nexxa-Нула Зрачење USB Креативни Арома Масло Diffuser Мини Преносни Ароматерапијата Арома Магла Создателот Мирис

DEN 167.76
Залиха

Опуштете се и ослободете : Удобно етерично масло мирис може да ви помогне да го подигнете вашето расположение, се намали напнатоста и нервозата, и го зголемуваат метаболизмот.Мини автомобил diffuser да ви обезбеди непосредна помош при возење.На econo LED Автомобил Diffuser работи и како воздух овлажнител и арома diffuser.Многу лесен за употреба : USB Нула Зрачење Овлажнител е издржлив и лесен за ракување.Humidify вашиот диск и се Топи притисок : Релаксирачки искуства од овој уред со користење на вашите омилени мириси!Освежување и придавам влогови на квалитетот на воздухот кој го дишат на патот.На diffuser емитира кул магла која додава влажност на воздухот.Тоа ги отстранува сувост, помага при сува кожа, усните, синусите и кашла.Висок Безбедно Стандард : има 2-часовен автоматско исклучување технологија која може да се спречи евентуален безбедност прашање за време работи без вода.На овлажнител е резервоар за вода може да се 180 степен ротирате, напредни ултразвучно магла технологија што ги прави повеќе свеж воздух.Нема повеќе предизвик технологија со оваа набавка.Тоа е најлесен начин да се одржи свежа, влага и мирис за слободни средина во вашиот автомобил.Димензии : 3.94 X 3.35 Инчи ☆ Тежина : 0.28 Фунти ☆ Работно Време : 2 Часа Забелешка : ☆ не користите кога тоа без вода. ☆ Кога производот не се користи, извлечете го приклучокот во времето, се излее сите водата и ставете ја во суво место.Пакет се Вклучени : ☆ 1x USB Овлажнител ☆ 1x Упатство.

R

Избор на клиент