.

.

Деца Водоотпорен Камера Играчки за 4-8 години Девојки, Деца Дигитални Акција Камери со 16GB Мемориски картички, Отворено Спортски Деца Камера, Роденден Christmast Подароци

Деца Водоотпорен Камера Играчки за 4-8 години Девојки, Деца Дигитални Акција Камери со 16GB Мемориски картички,

DEN 1031.76
Залиха

【【Смешни Играчки за Девојчиња】 : девојки камера дизајн за деца, направени од високо квалитетни и Еколошки-пријателски не-токсични материјали,мала тежина и малата големина компактна девојка и момче малку рака.Овој деца камера е исто така добар партнер за деца секојдневниот живот, соодветни играчки за 4 5 6 7 8 годишни девојки. 【Деца Камера Играчки】Овој деца дигитален фото апарат кој 2.0 инчен HD екран,5.0 Мега пиксели.Овој деца камера вградена во 15 фото рамки, 8 фото ефекти.Со 16 GB мемориски картички, девојката возраст 4-8 правите фотографии и да снимате видеа отворен или затворен!Дозволете вашите деца се малку фотограф!. 【Деца Водоотпорен Камера】камерата играчки со трајни водоотпорен случај, водоотпорен камерата може да се користи подводни 30m (100ft) за да фати неверојатни снимки, Што е од суштинско значење играчки за деца нуркање, пливање, лебдат,сурфање и нуркањето во лето. 【Деца Акција Камера】Деца отворено камера доаѓаат со шлем планината, шлем појас и точак планината.Акцијата камери може да се додадат на велосипеди или шлемови за овозможување на снимањето додека велосипедизам или скејтбординг и повеќе, снимање радосен време и да ги задржи најдобрите спомени со семејството. 【Прекрасни Подароци за Девојки】детето камерата може да се користи како придружник на играчки за девојчиња.Тоа е повеќе од само камерата, изградена-во музичкиот плеер може да игра девојки омилена музика или приказни。Совршена како Велигден Божиќ ноќ на Вештерките Празник на Децата ден и Роденденски подароци за 4 5 6 7 8 годишна девојка.

R

Избор на клиент