.

.

KAPUCTW Компатибилен со Samsung Galaxy A32 4G Случај со Рака Crossbody Lanyard Случај, Мека TPU со Прилагодливи Најлон Lanyard Вратот Носителот, 3D Дизајн Телефон Lanyards за Samsung Галакси A32 4G 6.4,Ро?

KAPUCTW Компатибилен со Samsung Galaxy A32 4G Случај со Рака Crossbody Lanyard Случај, Мека TPU со Прилагодливи

DEN 239.76
Залиха

1.Компатибилен модел : Мода Crossbody Ѓердан Транспарентен Случај Со Папочната Врвка за Врат Lanyard Држач За Samsung Galaxy A32 4 G. 2. Практична Crossbody Дизајн : кабелот има вкупна должина од 160 см.тоа може да се прилагоди за да ја саканата должина флексибилно.Така можете да го носат овој lanyard случај околу вашиот врат или crossbody,вашиот Телефон е секогаш безбедно со вас.Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.можете да го носат на вашиот телефон случајно преку рамото и рацете секогаш да ви бидат слободни.Паметен телефон синџири се моден додаток за лето. 3. Монтажни Синџир Рака : кабелот е произведен од стабилна најлон и метал шарки е направен на златно-обоените месинг.Тоа е многу отпорни, не апсорбира влага/odourless, сува.Дизајниран со исти дупка и метален прстен на копчето на случајот.Можете да го отстраните прашка ако не ви е потребна.На пример, Ако треба да се стави на телефонот во вашата торба, може да оттргне јажето од поклопец.Или сте само може да се земе телефонот надвор од случајот. 4. Високо Квалитетен Материјал : Убав дизајн и јасен случај ви овозможува да уживате во гледањето на бојата на вашиот телефон.Лесни со подебели шок апсорбирање на рабовите, со што се заштитени со вашиот Телефон.поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера. 5. Избор на боја јажиња за да изберете од.Изберете ја вашата омилена јаже да го красат на вашиот телефон.ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за мали деца.

R

Избор на клиент