.

.

Ayyufe Облека за Складирање за Домаќинство,Перење Торба Растенијата Печати Патент Дизајн Анти-Деформира Силна Изградба Анти-нула Градник Перење Торбичка за Домашна ?

Ayyufe Облека за Складирање за Домаќинство,Перење Торба Растенијата Печати Патент Дизајн Анти-Деформира Силна Изградба

DEN 93.36
Залиха

Одликувајќи се со патент дизајн, овој производ може да се спречи истекување и добро заштита на вашата облека додека за перење, кои се корисни и практични.Со својот голем капацитет и силни изградба, овој производ е солза-отпорни, која е хигиенски и да ја користите.Постојат 6 стилови можете да изберете од : 1, 2, 3, 4, 5, 6. Изработен од полиестер материјал, овој производ е да се носат-отпорни и здрав.Тоа е погоден за бања, дома, перење, балкон, машина за перење, дом, итн.Опис : се Карактеризира со патент дизајн, овој производ може да се спречи истекување и добро заштита на вашата облека додека за перење, кои се корисни и практични.Со својот голем капацитет и силни изградба, овој производ е солза-отпорни, која е хигиенски и да ја користите.Изработен од полиестер материјал, овој производ е да се носат-отпорни и здрав.Постојат 6 стилови можете да изберете од : 1, 2, 3, 4, 5, 6.Тоа е погоден за бања, дома, перење, балкон, машина за перење, дом, итн.Точка Име : Перење Bag Material : Polyester Features : Носат-отпорни, Еднократно, на Оптоварување Bearing Size Детали : Стил 1 Димензии : 30cm x 40cm/11.81" x 15.75" (Прибл.)Стил 2 Димензии : 40cm x 50cm/15.75" x 19.69" (Прибл.)Стилот 3 Големина : 50cm x 60cm/19.69" x 23.62" (Прибл.)Стилот 4 Димензии : 60cm x 60cm/23.62" x 23.62" (Прибл.)Стилот 5 Големина : 22cm x 33cm/8.66" x 12.99" (Прибл.)Стил 6 Големина : 16cm x 16cm/6.3" x 6.3" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Перење Торба(Другите Не се Вклучени).

R

Избор на клиент