.

.

Draper 53880 Алатка Организатор Кутија со Tote Послужавник, 480mm, Multicolor

Draper 53880 Алатка Организатор Кутија со Tote Послужавник, 480mm, Multicolor

DEN 1679.76
Залиха

Опремени се со здрав сметководствена рачка, две метални затворање на брави и катанец око за безбедност.Отстранлив tote фах мерки 470 x 200 x 45mm.Големина : 480mm.Боја : Multicolor.Влијание-отпорни полипропилен со три прегради за складирање во капакот.

R

Избор на клиент