.

.

Органски Нерафинирано Ладно-цедените ЧИСТА ЈОЈОБА ПРЕВОЗНИКОТ МАСЛО (4 мл) Рефус трговија на Големо Убавина, Раст на Косата Навлажнувачки DIY Масло За Тело Путер Кож?

Органски Нерафинирано Ладно-цедените ЧИСТА ЈОЈОБА ПРЕВОЗНИКОТ МАСЛО (4 мл) Рефус трговија на Големо Убавина, Раст

DEN 598.80
Залиха

*КУПУВАЊЕ на АНТИЧКИТЕ ЗДРАВЈЕ ЛЕКОВИ АВТЕНТИЧНИ ЧИСТА JOJOA МАСЛО е најздравото, природни и повеќето достапен начин да ги третираат СИТЕ КОЖАТА, КОСАТА И ТЕЛОТО ВИДОВИ.НЕ-ГМО и висока стабилност, има крај помалку употреба за козметички флексибилност што го прави идеален за еден производ додаток или самостојна употреба.најчесто се користи за да се промовира помек косата и кожата. *100% Чист, СИТЕ ПРИРОДНИ ВЕГЕТАРИЈАНСКА храна И е ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ за тематски тело, ноктите или косата користете или богати состојка додаток за домашна 'Направи сам' тело путер рецепти.Идеален за Бебе Производи за Нега, Домашно Тело Butters, Органски Кожата Креми, Масажа Лосиони, Кожата & Коса Навлажнувачки и Сапун Одлуки.Или како самостојна Масло. *ВЕКОВИ СТАРАТА ТРАДИЦИЈА ВО КОЖАТА ТЕРАПИЈА И УБАВИНА НЕГА..Антички цивилизации, како што се Наивни Американците Маслото од Јојоба е(Simmondsia chinensis ) растенијата, една грмушка, кој е роден во јужна Аризона, јужна Калифорнија, во северозападниот дел на Мексико и Индија.Произведени од семето и може да се користи за подобрување и санирање на кожата, акни, псоријаза, изгореници, и подсечен кожата.Тоа е исто така се користи локално да се поттикне regrowth на косата во луѓе кои се соочуваат со проретчена коса или губење на косата. *ДИРЕКТНА ОД АНТИЧКИТЕ ЗДРАВЈЕ ЛЕКОВИ , ОРИГИНАЛНИ Лесно да се измери и запечатени два пати во еден висок квалитет Шишиња со издавање капи за да се зачува максимална исцелување бенефиции и одржување на свежината.Ние продолжуваме да го револуционизира придонеси за органски нега на кожата и нега на коса индустрија со години на истражување и потрошувачите пријателски пакување решенија. *ЕТНИЧКИ ИЗВОРИ ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на ФИНАНСИСКА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА СЕМЕЈСТВАТА кои се ВО ИНДИЈА - Сите Семиња се собрани фер трговија од локалните фармери и племиња обезбедување на економска стабилност во сиромашните земјоделски заедници.

R

Избор на клиент