.

.

FFENFEI USB 2.0 Хаб Splitter, USB Extender 4 Портен USB Ултра Тенок Податоци Хаб, USB 2.0 Хаб 4-Port Податоци Центар Splitter со 5V Микро USB Напојување со Порта за USB Проширување 1

FFENFEI USB 2.0 Хаб Splitter, USB Extender 4 Портен USB Ултра Тенок Податоци Хаб, USB 2.0 Хаб 4-Port Податоци Центар

DEN 1471.20
Залиха

【Пренослив Дизајн】Дизајниран со мини големина, функција на преносни може да ги споделите со нив да се врши било каде сакате. 【4 USB 2.0 Порти】се Прошири еден супер-speed USB 2.0 порта до четири.Истовремено се поврзете до четири USB-СО периферни уреди. 【Продолжен Кабел】ја Прилагодите вашата работна станица сепак сакате со 10-инчен на кабел. 【Екстра Трајни】Кабел арматура, цврстата надворешност и отпорни на топлина конектори обезбеди крајна издржливост.Plug & Play и топла swappable. 【Ве молиме Имајте во предвид】Дизајниран за пренос на податоци, а не и за полнење на полначот, немате доволно енергија за полнење на 4 уреди во исто време.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Friends USB 2.0 Хаб 4-Port Податоци Центар Splitter Со 5 V Микро USB Напојување со Порта За USB Проширување Опис на Производот : 【4 USB 2.0 Порти】се Прошири еден супер-speed USB 2.0 порта до четири.Истовремено се поврзете до четири USB-СО периферни уреди. 【Продолжен Кабел】ја Прилагодите вашата работна станица сепак сакате со 10-инчен на кабел. 【Пренослив Дизајн】Дизајниран со мини големина, функција на преносни може да ги споделите со нив да се врши било каде сакате. 【Екстра Трајни】Кабел арматура, цврстата надворешност и отпорни на топлина конектори обезбеди крајна издржливост.Plug & Play и топла swappable. 【Ве молиме Имајте во предвид】Дизајниран за пренос на податоци, а не и за полнење на полначот, немате доволно енергија за полнење на 4 уреди во исто време.Пакет се Вклучени : 1 X USB ХАБ.

R

Избор на клиент