.

.

Prettyard Аквариум Риба Резервоарот Пластични Еден Начин Не-Враќање Воздушна Пумпа Проверете Вентил за Воздушна Линија Цевка Цевка Цевка

Prettyard Аквариум Риба Резервоарот Пластични Еден Начин Не-Враќање Воздушна Пумпа Проверете Вентил за Воздушна

DEN 110.16
Залиха

Големина : Стандард, со надворешен дијаметар : 5mm се прилагодат на 4-5мм воздух цевка. (Ве молиме исто така можете да најдете повеќе мерење детали на сликата).Проверете вентили се за заеднички аквариум воздушни пумпи.Голема еден начин да се провери вентил за аквариум и риба резервоарот.Материјал : Направен од висок квалитет на пластика за долго време се користи, еко-пријателски, без мирис, 100% се бесплатно од токсини.Ставете ги овие воздушна пумпа проверете вентили во вашата авиокомпанија цевки помеѓу вашиот воздушна пумпа и резервоар за вода за да се спречи вода се враќаат по воздушна линија.Совети : За подобра врска, пред да го користите, ве молиме влажни конектор и аквариум цевка за да се добие лесно да се инсталира.Ве молиме да се осигурате приклучоците имаат дупка на целиот пат низ. "Pretty One World" е овластено од страна на бренд : Prettyard(Регистрирани на Обединетите Членка).Големина : Стандард, со надворешен дијаметар : 5mm се прилагодат на 4-5мм воздух цевка. (Ве молиме исто така можете да најдете повеќе мерење детали на сликата).Проверете вентили се за заеднички аквариум воздушни пумпи.Голема еден начин да се провери вентил за аквариум и риба резервоарот.Материјал : Направен од висок квалитет на пластика за долго време се користи, еко-пријателски, без мирис, 100% се бесплатно од токсини.Ставете ги овие воздушна пумпа проверете вентили во вашата авиокомпанија цевки помеѓу вашиот воздушна пумпа и резервоар за вода за да се спречи вода се враќаат по воздушна линија.Совети : За подобра врска, пред да го користите, ве молиме влажни конектор и аквариум цевка за да се добие лесно да се инсталира.Ве молиме да се осигурате приклучоците имаат дупка на целиот пат низ.Здраво, драги.Било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате прво.Јас ќе се обидам во моја моќ за да им помогне да се справат со своите проблеми во кратко време штом се прима вашата порака.

R

Избор на клиент