.

.

ELISE & FONDA CP315 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Почетната Буква Р Pendant Телефон Шарм за iPhone 11/ XS MAX/XR/X/8 Плус/7/6S/7/SE iPad и iPod

ELISE & FONDA CP315 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Почетната Буква Р Pendant Телефон Шарм за iPhone 11/

DEN 167.76
Залиха

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клупа,како што се i Phone 11 XS MAX XR X 8 Плус 7 7 Plus 6 7 S Плус SE i Pad и i Pod. 100% Сосема нов, Слатката Мала Почетна Буква Р, со Цвет Полжав Шарм дизајн (1 парче ).Мерење : прибл.1.8 см (H) x 1.2 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм.Материјал : Цинк Легура Метал ,Кристал Кристал ,Емајл Сликарство и Пластични Приклучокот.Ова е еден убав подарок за себе ,пријателите, вашето семејство и сакана.Тој е одличен додаток за вашиот iphone, да им даде на вашиот iphone прекрасна, заштита на вашиот i Phone е приклучните порта од прашина и lint. 1. 100 % Сосема Нов .Модерен & атрактивни мобилен Телефон Шарм Приклучокот. 2.Мерење : прибл. 1.8 cm (H) x 1.2 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм pendant. 3. Симпатична Малку Азбука Почетната Буква Р Дизајн 4. Направени од цинк легура метал, рачно изработени, емајл сликарство и/ или кристали 6. Тоа е убав подарок за вашите пријатели, вашите родители, децата и сакана.

R

Избор на клиент