.

.

ZZWZM Нерѓосувачки Челик Крпа Полици со Полица, Прилагодлив Бања Полица со Крпа Бар Род и Куки за Ѕид, Мултифункционален Двојно Крпа Носителот

ZZWZM Нерѓосувачки Челик Крпа Полици со Полица, Прилагодлив Бања Полица со Крпа Бар Род и Куки за Ѕид, Мултифункционален

DEN 8912.16
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Врвен квалитет : Анти- 'рѓа 304 од не' Рѓосувачки Челик Цевки - Здрав Изградба, lead-free нерѓосувачки челик, сигурен и издржлив, да се обезбеди квалитетот и долговечноста, здравје и безбедност.Детален дизајн : Со софистицирани нерѓосувачки челик мулти-слој позлата процес, површината е светла како нови, даде безгрешното заврши до вашата бања.Интимни дизајн : Рака полиран, совршен и елегантен, покрај тоа, едноставни и мазни линии, сосема природно, three-tier дизајн со крпа носителот, што го прави пофлексибилен и популарни.Навистина ефективни.Можете целосно да се следат инструкциите за инсталација, лесно одредување на ѕид.Крпа Рек Бања Полица Ѕид Тоалет Складирање Крпа Рек Бања Пешкир Рек издржливи.Добредојдовте да се купи, ви посакувам среќни life Maximize кујната или бањата со создавање на дополнителни чување во неискористени corners Product : бања shelf Style : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик бања shelf This е нова совршено дизајниран за 3 Ниво бања агол виси caddies складирање полица.Тоа е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, и тоа може да се постави било каде во домот или во посебно може да биде монтиран во купатило да се одржи на додатоци кои исто така ќе ги зачувате место.Тоа има карактеристики на светлина и голем капацитет.Тоа ќе им даде на вашиот дом модерен изглед..Нашата веб страница има различни стилови на крпа бар / крпа рек / бања железнички прибор за домашна декорација, итн.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

R

Избор на клиент