.

.

40 Екстра Големи Супер Абсорбента Contoured Подлога Облоги - 7X14 - Инконтиненција Облоги - Постпартална Породилно Подлога (40 Pack)

40 Екстра Големи Супер Абсорбента Contoured Подлога Облоги - 7X14 - Инконтиненција Облоги - Постпартална Породилно

DEN 383.76
Залиха

ДОВОЛНО ПОКРИЕНОСТ - да Се биде 14-инчен на долго страна и 7-инчен на краток страна ќе добиете повеќе од доволно за покривање и заштита.Изработка на овие облоги одлична за после да се има бебе.СУПЕР АБСОРБЕНТА – Заштита влошки имаат пената и полимер внатрешното јадро дека е дизајнирана да се справи со потешки постпартална текови.CONTOURED ОБЛИК – Абсорбента влошки следат на телото природен облик, криви и се наведнува за повеќе удобно се вклопуваат и подобра заштита.АДХЕЗИВНА ЛЕНТА – Лепило лента за на предната страна на подлога се придржува до сплетам/mesh панталони или долна облека за да им помогне го задржи рампа во место.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – Влошки може да се користи како постпартална породилно влошки, инконтиненција облоги, бустер влошки и санитарни влошки.ДОВОЛНО ПОКРИЕНОСТ - да Се биде 14-инчен на долго страна и 7-инчен на краток страна ќе добиете повеќе од доволно за покривање и заштита.Изработка на овие облоги одлична за после да се има бебе.СУПЕР АБСОРБЕНТА – Заштита влошки имаат пената и полимер внатрешното јадро дека е дизајнирана да се справи со потешки постпартална текови.CONTOURED ОБЛИК – Абсорбента влошки следат на телото природен облик, криви и се наведнува за повеќе удобно се вклопуваат и подобра заштита.АДХЕЗИВНА ЛЕНТА – Лепило лента за на предната страна на подлога се придржува до сплетам/mesh панталони или долна облека за да им помогне го задржи рампа во место.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – Влошки може да се користи како постпартална породилно влошки, инконтиненција облоги, бустер влошки и санитарни влошки.

R

Избор на клиент