.

.

Innovera Remanufactured Мастило Кертриџ-Замена за C9391AN (88XL) Синозелена

Innovera Remanufactured Мастило Кертриџ-Замена за C9391AN (88XL) Синозелена

DEN 324.24
Залиха

Се продаваат како 1 Секој.Дизајнирана за ефикасно, веродостојни резултати.Извонредна конзистентност.Извонредна конзистентност.Заштедите пари додека добивање голема отпечатоци на патот.Innovera remanufactured мастило ќе заштедите пари во споредба со национално брендирани касети.Произведени и тестирани да понуди ист квалитет, перформанси и страница принос.Уредот Видови се : Инкџет Печатач; Боја(s) : Цијан; Страна-Принос : 1700; Снабдување Тип : Мастило.

R

Избор на клиент