.

.

MyGift 3-Panel Гроздобер Chevron Дизајн Црна Челик Виткање Камин Екранот

MyGift 3-Panel Гроздобер Chevron Дизајн Црна Челик Виткање Камин Екранот

DEN 1048.80
Залиха

3 панел челик камин екран со стилски модерна chevron естетски.Се вклопува цврсто околу било мантија или каминот.Набори и паѓа за лесни за складирање.Издржливи челична конструкција.СПЕЦИФИКАЦИИ : 52.5 W × 0.75 D × 31.0 H; Страничните Панели - 12.75 W; Преден Панел - 26.0 W (во инчи).Направена од трајни челик, ова 3 панел гроздобер виткање камин екран е одличен додаток за вашиот камин.Овој екран обвива цврсто околу било огништето, и го спречува пукање искри жар и од кои доаѓаат во контакт со членовите на вашето семејство или предмети во вашата дневна област.Одликувајќи се со стилски модерна chevron дизајн, оваа камин екран носи декоративни акцент на различни станбена површина decors, и лесно може да се здипли нагоре и го стави во складирање кога не е во употреба.СПЕЦИФИКАЦИИ : 52.5 W × 0.75 D × 31.0 H; Страничните Панели - 12.75 W; Преден Панел - 26.0 W (во инчи).

R

Избор на клиент