.

.

Лепак Пиштол Млазницата, Лепак Пиштол Лепак Пиштол Комплет Убаво Лепак Пиштол Додаток, Li Топла Топи Топла Топи Прилагодлива Температура за DIY Уметности

Лепак Пиштол Млазницата, Лепак Пиштол Лепак Пиштол Комплет Убаво Лепак Пиштол Додаток, Li Топла Топи Топла Топи

DEN 423.84
Залиха

Преносни и лесен, удобен за носење и да ги применуваат.Одлична замена за оригиналната млазницата.Направени на квалитетот месинг материјал, кој е силен и издржлив да ја користите.Опремени со leakproof o-ring, лесно да се инсталира.Практичен додаток одговара за моќ над 100 W топла топи пиштол. 1. Направени на квалитетот месинг материјал, кој е силен и издржлив да ја користите.2. Опремени со leakproof o-ring, лесно да се инсталира.3. Преносни и лесен, удобен за носење и да ги применуваат.4. Одлична замена за оригиналната млазницата.5. Практичен додаток одговара за моќ над 100 W топла топи пиштол.

R

Избор на клиент