.

.

Оптичкиот Нерв, Hobnob, Унисекс Очила За Сонце - Сјајна Driftwood Рамка, Поларизирана Кафени Леќи

Оптичкиот Нерв, Hobnob, Унисекс Очила За Сонце - Сјајна Driftwood Рамка, Поларизирана Кафени Леќи

DEN 672.00
Залиха

Огледало Слој на кожата.КРАЈНАТА ОКО ЗАШТИТА - 100% UVA/UVB заштита останува доследен на своето име, како што тоа го спречува штетното зрачење дофат на очи секогаш кога ќе одат надвор.КУЛ СТИЛОТ - Hobnob карактеристики стилски огледува леќи и сјајни рамки кои се стави на забава во функција.УНИСЕКС - Ова eyewear одговара на просек се соочуваат големини и да изгледа добро и на мажите и на жените.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направени со импакт-отпорни, отсјај-сечење поларизирани леќи, кои нудат голема јасност и еластичност, овие очила за сонце се увери за да се биде долга-трајни и издржливи.ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Сите наши eyewear се опфатени во рамките на ограничено доживотна гаранција ако оригиналниот набавувачот средби производителот дефекти во материјалот или изработката.Важно е да се напомене дека оваа политика не се применува за нормална употреба и абење, изгребани леќи, или падна очила за сонце.Додека Оптичкиот Нерв има дискреционо да се утврди производителот дефекти, ние и ветуваме на за да секогаш ја имаат нашите клиенти во најдобар интерес на срцето.Потполност име, на Hobnob карактеристики стилски огледува леќи и сјајни рамки кои се стави на забава во функција.Да видиме што ние не таму?Види дури и подобро во овие поларизирана партија-pleasers!.

R

Избор на клиент