.

.

Години и Бебето Ватенка Лесни Ќебе Врежана Памук Ватенка 4 Сезони Scalloped Новородено Бебе Момче /Девојка (Розева)

Години и Бебето Ватенка Лесни Ќебе Врежана Памук Ватенка 4 Сезони Scalloped Новородено Бебе Момче /Девојка (Розева)

DEN 623.76
Залиха

Убава quilted ќебе, совршен за сите креветчето големини и повеќето деца кревети.Големина:36x46inches.Прекрасна scalloped трим рабови за додаде нежен допир.Хипо-allergenically дизајниран Еко-пријателски Користи како декоративни расадник соба акцент или мека перница или едноставно како дневна бебе ќебе.Долго-траен, трајни квалитет, нашата јоргани машина се перат и да се собори-сушени; Нашите врежана детал е пораби со врвен квалитет крои, дека никогаш не ќе се истроши или исчезнат.Совршен за бебе подароци!Може да ги добиете везени и тие се одржи исклучително добро.Големи подароци, супер меки и совршен .големина.Големина:36x46inches.

R

Избор на клиент