.

.

Козметички Алатка за Полнење,Ratus 5ml Празни Маскара Цевка Козметички Течни Шише Eyelash Крем Шишенцето DIY Сад

Козметички Алатка за Полнење,Ratus 5ml Празни Маскара Цевка Козметички Течни Шише Eyelash Крем Шишенцето DIY Сад

DEN 1027.20
Залиха

Маска Материјал : Алуминиум,Шише Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Карактеристики : Празно, Лесни, Козметички Сад.Погоден за содржат маскара, трепките раст на нафта.Мала големина и лесни е лесен и удобен за носење и чување.Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив, нетоксичен, безбеден и еко-пријателски.Спецификации : Изработени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив, нетоксичен, безбеден и еко-пријателски.Мала големина и лесни е лесен и удобен за носење и чување.Погоден за содржат маскара, трепките раст на нафта.Точка Име : Празни Маскара Шишенцето Покрие Материјал : Алуминиум Шише Материјал : ПЕТ Количина : 1 Pc Карактеристики : Празно, Лесни, Козметички Сад Капацитет : 5ml Висина : 9.5 cm/3.74" (Прибл.) Дијаметар : 1.2 см/0.47" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Празни Маскара Шишенцето.

R

Избор на клиент