.

.

SANYEE Жените Двојна Џебови Висока Waisted Тренингот Шорцеви Јога Панталони Тренингот

SANYEE Жените Двојна Џебови Висока Waisted Тренингот Шорцеви Јога Панталони Тренингот

DEN 1034.40
Залиха

【ВАЖНИ СОВЕТИ】Нашите фармерки сите нови.Со цел да се избегне купување на фармерки се врати по носи, нашата фармерки сите неисечени buttonholes, што не е дефектен производ.ако не ми пречи, можете да ја исечете должината на внатрешната страна на нашите шиење со ножици или нож; ако имате било какви прашања во врска со нарачката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да го реши проблемот.НЕ КАЈГАНА.Ве молиме раце или машина за миење ладно.Шанса на патент да се мазни пред да носат фармерки. 【ПЛУС ГОЛЕМИНАТА】ве Молиме референца нашата големина на топ листите.Ако сте на граничното помеѓу две големини, ние ви препорачуваме да се цел на помала големина, бидејќи на супер еластичен материјал. 【УДОБНО МАТЕРИЈАЛ】жените плус големина искинатите фармерки направени од премиум ултра водат ткаенина, 75% памук,20% полиестер,9% spandex.Овие hight пораст тесни фармерки' ткаенини понуда дише слободно,да ја апсорбира потта,трајност, удобност, и тие се совршен за да се задоволат сите ваши потреби. 【МОДЕРЕН ЗАДНИК-УКИНУВАЊЕ ПОТРЕСЕНИ ИЗГЛЕДА】Овој плус големина потресени фармерки се сече во девојка одговара дека е тенок одговара во колковите,бутовите и глуждот кои ќе ја подобрат вашата derriere и во кривини за да ви даде продорен поглед.Нашите тексас панталони класичен пет-џеб стил,искинале детали, убаво пред-изми дизајн и zip летаат со копче затворање, ќе ви се љубовта. 【ЛЕСНО ДА ОДГОВАРА】На потресени слаби тексас jeggings едноставно дизајнирани,погодна за секојдневно носење со различни тимови,како маици, џемпери,дуксери,палто и сл.,ви даде релаксирано чувство.

R

Избор на клиент