.

.

Dell Inspiron 7700 Сите во Еден Компјутер, 27 FHD екран осетлив на допир, Intel 11 Генералот i7-1165G7, 16GB RAM меморија, 256GB NVMe SSD, веб Камера, Nvidia Geforce MX330 2GB Графика, HDMI, SD-Картичка, USB Тип-C - 10

Dell Inspiron 7700 Сите во Еден Компјутер, 27 FHD екран осетлив на допир, Intel 11 Генералот i7-1165G7, 16GB RAM

DEN 12456.00
Залиха

Производителот печат е отворена за да се задоволат рекламира спецификации.Професионална услуга инсталација вклучени.Овој КОМПЈУТЕР е придвижуван од 11 Генерација 4.7 GHz Intel Core i7-1165 G7 4-Core процесор со интегриран Nvidia Geforce MX330 2 GB GDDR5 Графика 16 GB RAM меморија 256 GB NVMe SSD PCIe.Ефикасност во секоја педа - Сведок кристално јасно јасност од секој пиксел со 27 - инчен Тесни Рамки Full HD IPS екранот на допир (1920x1080) и pop-up приватност IR Веб-Камера и микрофон за лесен, ефикасен видео и аудио конференции.На Dell Inspiron 7000 серија 27 инчен AIO КОМПЈУТЕР со интегриран Бранови Maxx Audio Про технологија и професионално tuned стерео звучници обезбедуваат извонредно аудио искуство, идеален за игри и филмови.Кога станува збор за мрежа за поврзување, имате избор на Gigabit Ethernet RJ45 LAN џек или одат безжична со AC Dual-band 2x2 802.11 AX201 Wi-Fi со MU-MIMO + Bluetooth 5.1. Искуство следното ниво компјутери ефикасност со овој Dell Inspiron 7000 серија на сите-во-едно КОМПЈУТЕР.Со 27-инчен Full HD екран осетлив на допир Infinity Edge дисплејот и 8мм граница, овој приказ изгледа неверојатна од речиси секој агол.На Dell 7700 нуди извонредно и интерактивни корисничко искуство, додека 11 генерација Intel Core i7 процесор и DDR4 RAM меморија работи на повеќе апликации без проблеми.Оваа Dell Inspiron AIO компјутер има NVMe SSD за брзо start-ups, и доволно простор за складирање, и Bluetooth 5.1 конективност syncs со компатибилни безжични уреди.Со својата напред-отпуштање soundbar професионално наместена со Бранови Maxx Audio Про, вие не само што се стилски изглед, но дури и подобар квалитет на звукот.Поврзете се со пријателите и семејството, со FHD pop-up веб камера.Серија : Dell Inspiron 7700 AIO Форма Фактор : Сите-Во-Едно Десктоп Оперативен Систем : Windows 10 Професионални 64 битен Процесор : Intel Core i7-1165 G7 Кеш : 12 MB Турбо Фреквенција : 4.70 GHz се Прикаже : 27" екран осетлив на допир Full HD IPS Тесни Рамки (1920x1080) Камера : 720p со Микрофон Меморија : 16 GB DDR4-3200 SDRAM Мемориски Слотови : 2 Чување : 256 GB NVMe SSD Дополнителни Складирање Bay : 1x 2.5" ХАРД Графичка : Nvidia Geforce MX330 2 GB GDDR5 Ethernet : RJ-45 10/100/1000 (Gigabit) Wi-Fi : Wi-Fi 6 AX201 Dual-band 2x2 802.11 секира w/ MU-MIMO Bluetooth : 5.1 Аудио : Интегрирана стерео звучници БРАНОВИ MAXXAudio Про Порти : 1x USB 2.0 Моќ/ Wake-up поддршка, 3x USB 3.0, 1x USB Тип-C Аудио Портови : 1x приклучок за Слушалки / Микрофон Џек Видео Порти : 1x HDMI out, 1x HDMI во Читач на картички : 4-во-1 мулти-формат SD media card reader SDHC, SDXC Напојување : 130 Вати Вклучува : Безжична Bluetooth Тастатура Глувчето.

R

Избор на клиент