.

.

Висок Притисок Sprayer, Дијафрагмата Пумпа, Висок Притисок, Чистење на Комплет за во Автомобил за Перење Ниска Потрошувачка на Енергија во Земјоделство, Наводнување Ц?

Висок Притисок Sprayer, Дијафрагмата Пумпа, Висок Притисок, Чистење на Комплет за во Автомобил за Перење Ниска

DEN 2208.00
Залиха

Мини и преносни за миење, може да се земе било каде и да го извади тоа кога им е потребна.Спецификација : Предмет Тип : Висок Притисок, Чистење Kit Material : Пластични + Iron Color : Како што е прикажано во picture Water Пумпа Големина : Прибл.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Мини и преносни за миење, може да се земе било каде и да го извади тоа кога им е потребна. Водата црево лесно може да се поврзани со водата sprayer и пумпа, ергономски вода sprayer дизајн е удобно и практично да зафат. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Користете DC 12 V безбедност напон, тоа нема да боли човекот и животните.4in Вода Sprayer Должина : Околу.Водата црево лесно може да се поврзани со водата sprayer и пумпа, ергономски вода sprayer дизајн е удобно и практично да зафат.Функција : 1.Направени од високо квалитетен материјал, киселина и алкално отпорност, отпорност на корозија, животната средина‑пријателски, безбедно, цврсти и издржливи. Користете DC 12 V безбедност напон, тоа нема да боли човекот и животните.5 L/MINWorking Притисок : 1. Усвојување на високо квалитетни дијафрагмата пумпа, оваа пумпа е ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија на производот, ниско ниво на бучава. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Тежина : Околу.Усвојување на високо квалитетни дијафрагмата пумпа, оваа пумпа е ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија на производот, ниско ниво на бучава. Погоден за земјоделство, наводнување цвеќиња, автомобил перење, климатизација чистење, тоалет чистење, прозорецот за чистење, кат чистење, итн.Погоден за земјоделство, наводнување цвеќиња, автомобил перење, климатизација чистење, тоалет чистење, прозорецот за чистење, кат чистење, итн. Направени од високо квалитетен материјал, киселина и алкално отпорност, отпорност на корозија, животната средина‑пријателски, безбедно, цврсти и издржливи.0 mpa Applicable Предмети : Мобилен автомобил мие, чамци и caravans Application : Земјоделски, наводнување, автомобил перење, клима уред, бања чистење, прозорецот за чистење, кат чистење, итн.1 ft Outlet Црево Должина : Околу.9 in Inlet Црево Должина : Околу.

R

Избор на клиент