.

.

ChezMax Golden Rose Накит Екранот Ѓердан Earring Хривнија Носителот Организатор Рек Кула

ChezMax Golden Rose Накит Екранот Ѓердан Earring Хривнија Носителот Организатор Рек Кула

DEN 395.76
Залиха

МАТЕРИЈАЛ - Златен накит носителот на организаторот, направен од висок квалитет на поцинкуван лим.КОРИСТИ - удобен лента е за секоја сорта на накит или додатоци кои ги користите секојдневно.Користете ја како earring носителот, нараквица носител, или место за да се задржи вашата омилена прстени безбедно.АПЛИКАЦИИ - Идеален за продажба на мало продавница контра екранот и лична употреба.Тоа ви помага да се организира обетки, прстени, ѓердани, итн.Совршен за дома накит организација.ДИЗАЈН - Прекрасни и креативни куки/гранки дизајн.Мулти-функции селекции, одговара на вашите потреби погодно и совршено.Повеќе бои и повеќе форми на располагање.ГОЛЕМИНА (L x W x H) : 6.7" x 5.5" x 11,8" (17 x 14 x 30 cm).За да видите повеќе производи, ве молиме кликнете нашата продавница име Funif или да пребарувате на бренд име Chez Max.Chez Max Златен Стрелката Накит Екранот Ѓердан Earring Хривнија Носителот Организатор Рек Кула Опис на Производот : Златен накит носителот на организаторот, направен од висок квалитет на поцинкуван лим удобен лента е за секоја сорта на накит или додатоци кои ги користите секојдневно.Користете ја како earring носителот, нараквица носител, или место за да се задржи вашата омилена прстени безбедно Идеален за продажба на мало продавница контра екранот и лична употреба.Тоа ви помага да се организира обетки, прстени, ѓердани, итн.Совршен за дома накит организација Прекрасни и креативни куки/гранки дизајн.Мулти-ФУНКЦИИ селекции, одговара на вашите потреби погодно и совршено.Повеќе бои и повеќе форми available This накит организатор мора да биде одличен подарок за секоја девојка или жена на вашата листа Политика на Враќање : Слободна размена на погрешен точка испраќаат или објект оштетени.За да НЕ ви се ДОПАЃА СТИЛОТ/БОЈА причина или големина на проблемот, клиентот има обврска да ги врати предметите во нашата установа во MD, НИ Напомени : 1.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm несовпаѓање 2.Сите слики се преземат од страна на нашите про фотограф 3.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков ви Благодариме за вашето разбирање!.

R

Избор на клиент