.

.

xianshi Леќа Поддршка Заградата, Tripod Планината Прстен, Леќа Tripod Планината Прстен за 70‑200mm F4 Објектив за Фотографи

xianshi Леќа Поддршка Заградата, Tripod Планината Прстен, Леќа Tripod Планината Прстен за 70‑200mm F4 Објектив

DEN 487.20
Залиха

Тоа е обработена од страна на печење боја процес, и е отпорен на оксидација и корозија.Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, одат преку CNC интегрирани калапи процес, кој е издржлив и носат‑отпорни.Со помош на објективот заграда, корисниците може да се ослободи своите раце и да се намали притисокот врз рацете, на тој начин го продолжи работното време.Објективот tripod прстен, го прави лесно да се качи на telephoto леќи на камерата за tripod за балансирање на телото.Висок степен на сомотски внатре да се задржи на ендоскопска тело нема да биде изгребани, погоден за 70‑200mm F4 Леќа.Функција : 1. Објективот tripod прстен, го прави лесно да се качи на telephoto леќи на камерата за tripod за балансирање на телото.2. Со помош на објективот заграда, корисниците може да се ослободи своите раце и да се намали притисокот врз рацете, на тој начин го продолжи работното време.3. Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, одат преку CNC интегрирани калапи процес, кој е издржлив и носат‑отпорни.4. Тоа е обработена од страна на печење боја процес, и е отпорен на оксидација и корозија.5. Висок степен на сомотски внатре да се задржи на ендоскопска тело нема да биде изгребани, погоден за 70‑200mm F4 Леќа.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Објектив Collar Material : Alloy Color : Black Ring Внатрешен Дијаметар : Прибл. 7.9 cm/3.1 in Ring Ширина : Прибл. 2cm/0.8 in Weight : Прибл. 148.0 g/5.2 oz Interface : 1/4in Завртка Hole Application : за 70‑200mm F4 Lens Package Листа : 1 x Леќа Collar Note : Прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка.

R

Избор на клиент