.

.

8pcs Голема Коса Ноктот Клипови Мат Цвет Коса Клипови Не се Лизга Симпатична Коса Фати Barrettes Вилица Стеги за Средно Густа Коса Жените Девојки

8pcs Голема Коса Ноктот Клипови Мат Цвет Коса Клипови Не се Лизга Симпатична Коса Фати Barrettes Вилица Стеги за

DEN 383.76
Залиха

✿Големина Со цвет облик дизајн и мазна мат површина, прекрасна и шармантна.Не е лесно да ' рѓа и да се прекине, лесни & не се лизга, нежен изработка, трајни производи за долго време се користи. ✿ Совршен Подарок: Деликатна симпатична мат цвет дизајн го прави голема коса канџи внимателен подароци за жени и девојчиња, семејството и пријателите на Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Нова Година е Ден, и така натаму.Споделување на убавината заедно.Она Што Го Прави Нашиот Ноктот Клипови Snib?- Меки и Удобни : Направен од високо-квалитетни пластични акрилна смола и легури.Лесен за употреба, Модерни Стилски Hairgrip, погоден за секоја прилика.- Не се лизга Дизајн : Големи и доволно Голема за да зафат коса цврсто, останете цврсти, не се лизга.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.- Издржливи & здрав : тешко да се пробие, можете да ги користите секој ден за долго време.Погодни за било која возраст од девојки и жени.- Погоден за секој тип на коса : Долги заби дизајн во голема мера може да се справи со сите должини и со различни типови на коса, облечен за одлично изгледаат во секоја прилики!Спецификација : Материјал : Acrylic Flower Големина : 7*4cm/2.76*1.57 inch Package Вклучуваат : 8 Компјутери * Акрилни Влакна Ноктот Клипови.

R

Избор на клиент