.

.

Виталност Екстракти - Утеха 6mm Diffuser Бразлетна - Тиркизна, Исцелување, Благосостојба, serenitiy, Мир, Ароматерапијата

Виталност Екстракти - Утеха 6mm Diffuser Бразлетна - Тиркизна, Исцелување, Благосостојба, serenitiy, Мир, Ароматерапијата

DEN 214.80
Залиха

Направени со ВИСТИНСКИ Лава Камења.Употреба на Лава Камења да ги апсорбира вашиот омилен етерични масла.Порите ќе се фатат масло и полека се таложи тоа во текот на денот за дополнителна корист!.Направени со 6mm монистра и околу 18 см во должина - Ова бразлетна е совршен натпревар за мажи и жени!.Тиркизна е убава камен кој се промовира лидерството и душевно оздравување.Тиркизна е камен со двете физичка и емотивна енергија исцелување.Физички - Тиркизна е зајакнување на камен, добро за : исцрпеност депресија, напади на паника Емотивно - Тиркизна е ефикасен лек, обезбедување на : утеха за духот благосостојба на телото чувство на спокојство и мир Тиркизна е исто така се користи како камен на прочистување да се отфрли негативна енергија од околината.

R

Избор на клиент